ВІЙНА, Новини, У сусідів

У Білорусі атака дронами та українське зерно стали найбільш обговорюваними темами

Огляд основних подій білоруської пропаганди про війну в Україні за 10 червня

І знову атака дронами та українське зерно стали найбільш обговорюваними темами у держЗМІ за останні дні. Вирішили не оминати теми стороною і автори програми “Диспозиція”.

Коротко:

весь світ чекає на напад Білорусі на Україну;

Україна провокує Білорусь на напад, влаштовує провокації (в т.ч. із бойовими дронами);

Білорусь все одно не йде в атаку, але допомогу у перевезенні зерна пропонує;

в Україні постійно говорять про нестачу військ на сході. Але при цьому війська концентруються на білоруському напрямку;

І ці війська не тихо стоять, а гранатами кидаються.

Факт 1: прямих підтверджень участі білоруської армії у бойових діях в Україні немає. Проте з цілої низки причин були всі підстави очікувати на такий сценарій розвитку подій. Репутація у білоруської влади… ну ви зрозуміли.

Факт 2: керівництво Білорусі клялося і божилося напередодні 24 лютого, що нападу на Україну не буде. Але він відбувся.

Факт 3: ЗСУ не завдавали ударів по території Білорусі (хоча могли це зробити; білоруські військові об’єкти, де концентрувалися російські військові, відомі).

Факт 4: після всіх “чесних слів” про ненапад для України виглядає абсолютно логічним тримати сили на білоруському напрямку (зважаючи також на те, що до початку квітня частина територій Київської області ще була окупована росіянами). Повторення такого сценарію більше не буде.

Факт 5: атаки дронами, яких нібито відбувається безліч, але про які мовчать, щоб не провокувати Україну (про не повноцінність такої логіки писали вчора) виглядає, як дешева постановка. Та й навіщо Україні створювати +1 фронт із Білорусю, коли інших проблем вистачає – загадка. Тут треба викликати бойових магів, щоб розібратися у питанні.

Факт 6: режим Лукашенка “пропонує допомогу” з вивезенням зерна тільки для того, щоб поторгуватися і вибити собі санкційних потурань. Ну і паралельно у свого союзника вибити “козирного туза” у вигляді зернової кризи.

Який союз – такі й союзники. У сухому залишку: білоруська пропаганда втратила зв’язок із реальністю.

@Hajun_by

Беларускі Гаюн (Резервный)

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply