ВІЙНА, У сусідів

Латвійське підприємство Food Union випустило морозиво “Слава Україні”. Дегустація для українців безкоштовна

У кольорах українського прапора витримано не лише упаковку, а й сам продукт. До складу увійшли бузина, волошки та шафран.

«Це морозиво — данина мужності та волелюбності українського народу, але що ще важливіше, це нагадування всім у Латвії про те, що в Україні, як і раніше, йде страшна війна, тому ми маємо продовжувати допомагати її народу. Тим більше після того, як перша хвиля підтримки схлинула», – розповіла генеральний директор Food Union у Латвії Ірена Холодна.

Фото: facebook.com/FoodUnion

З 18 червня морозиво «Слава Україні» можна придбати в інтернет-магазині Pienaveikals.lv, а також у торгових точках Ekselence у Ризі та Юрмалі. 1 євро з кожного проданого морозива підуть на допомогу українській організації захисту дітей «Голоси дітей» (за підтримки Ziedot.lv).

Українці зможуть скуштувати новий продукт абсолютно безкоштовно. Морозиво можна отримати у Ризькому центрі підтримки мешканців України (Kaļķu iela 1), у громадському центрі Common Ground (Andrejostas iela 27), а також у літніх точках продажу морозива Ekselence у Ризі та Юрмалі. Необхідно пред’явити документи, що засвідчують особу.

Нова газета

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply