ВІЙНА, У сусідів

Промова Лукашенко з нагоди Дня Незалежності з акцентом на Україні

Огляд основних подій білоруської пропаганди про війну в Україні за 2 липня

Найбільш примітною подією стала промова Лукашенка, присвячена офіційному Дню Незалежності, що відзначається 3 липня.  Очікувано,

що у промові було багато уваги приділено й Україні.  Розглянемо кілька цитат:

Ми не прагнемо воювати в Україні, нам ця війна абсолютно не потрібна.  Тому що ми розуміємо, що загинуть зовсім небагато тих, хто ще живий в Україні.  Там перемелюються у горнилі цієї операції сотні тисяч ні в чому не винних людей”.

Коли пахне смаженим – Лукашенко може стати і миротворцем, і завзятим борцем за права ЛГБТК+, і навіть кинути Путіна (якщо це буде вигідно).  А смаженим пахне ще з березня, коли довелося розповідати “звідки на Білорусь готувався напад”.  Вперше мем зайшов, багато хто посміявся.  А ось наступні рімейки з ракетними нападами вже сприймаються як рутина.

А то виходить така гарна схема: одразу взяти участь в агресії, а потім поскаржитися на загибель мирних українців у війні.  Так теж, звісно, ​​можна.  На лаві підсудних, наприклад.

Нас, як і раніше, намагаються втягнути у війну в Україні.  Ціль одна – одним махом розібратися і з Росією, і з Білоруссю.  Вони нібито переживають, заявляють з України, що не хотіли б, щоб білоруські війська вторглися в Україну.  Та не слухайте їх.  Вони були б раді, я це знаю точно, якщо ми туди б увійшли”.

Ну, звичайно, були б раді!  Інших проблем, районів бойових дій та фронтів же ж немає.  Терміново потрібен ще один!  Про те, що Україна не зацікавлена ​​у вступі білоруської армії у війну, йшлося від початку.  Але в голові в одного товариша свій метавсесвіт якийсь.

Ну і вишенька на торті:

Три дні тому з території України намагалися завдати удару по військових об’єктах на території Білорусі.  Але протиповітряним комплексам “Панцир” вдалося перехопити всі ракети.  Жоден солдат, я вам присягаюсь, запевняю, жоден солдат Білорусі на території України не воює.  Я завжди був чесний”.

Дивовижна річ.  За офіційною версією, на кордоні постійно відбуваються провокації, які проводить українська сторона.  То якийсь дрон прилітає з гранатою, то ракети вже полетіли.  Однак про цю “чудову історію” ще не повідомляли у держЗМІ.  І мотивуватимуть це тим, щоб “не розпалювати ситуацію”, а самі потихеньку клепатимуть чергове розслідування про атаку ракет.  Справа ця не швидка – фейки ліпити.  Тож чекаємо-с.

Звертаємо увагу: про честь міркує літня людина, яка є співучасником військової агресії проти України (згідно з резолюцією ООН 1974 року).  Який сам особисто та через своїх холуїв обіцяв Україні, що нападу не буде.  Що було далі – факт загальновідомий.

У сухому залишку мова, як завжди, просочена шизофренічним маренням і виразно свідчить, що пацієнт перебуває в коматозі та сферичному вакуумі.  Навіщо ми вам усе це показуємо, якщо з таким анамнезом повинен працювати психіатр?  Для того, щоб українці усвідомили: Лукашенко – це не партнер для налагодження нормальних відносин.  Це пустодзвон, готовий нагадити за першої ж нагоди.

@Hajun_by

Мова оригіналу російська. Переклад.

Leave a Reply