ВІЙНА, Інна Новохатько, Очима жінок

Війна триває спалюючи землю, душі і тіла

Ми точно знаємо, що переможемо і працюємо над тим, щоб ціна цієї перемоги була якомога меншою. Трипілля є одним із центрів волонтерського руху …

Так, завдяки наполегливій праці жінок і чоловіків нашого села станом з 24.02 по 06.07 було зроблено і відправлено на фронт 306 маскувальних сіток, крім того пофарбовано 95 сіток сплетених у Халеп’ї (27шт.) та громадською організацією “Материнське серце” (68шт.).

Ми продовжуємо працювати і надалі, створюючи кожного дня від 2 до 5 сіток.

Для роботи завжди є потреба у основах, тканині та фарбі, цього завжди не вистачає.

Коло причетних людей дуже широке, саме тому не берусь згадувати кожного, це обов’язково буде зроблено після перемоги.

Для роботи потрібно багато часу і рук, крім того матеріали, які, разом із гуманітарною допомогою, надходять навіть із сонячної Італії, є добрі люди із Західної України, підприємці та приватні особи і лише разом ми змогли досягнути такого результату.

Кожна сітка – можливість зберегти бойову техніку, додатковий шанс для солдата повернутися до рідних живим і неушкодженим, кожна – оберіг, кожна містить тепло наших рук, нагадує, що нам не байдуже, що за плечима Героїв стоїть велика країна великих людей, що ми єдині у прагненні перемоги над ворогом і поверненні миру у кожну домівку, у всій вільній та незалежній Україні від Сяну до Дону… Усвідомлення цього надає нам сили і натхнення на подальшу роботу. Разом ми непереможні!

Інна Новохатько

Leave a Reply