Очима жінок, Тетяна Кучер

👏👏👏 Сьогодні в нашій державі відзначають День родини

В час війни це свято як ніколи цінується, адже саме родина надає сил та наснаги виборювати нашу спільну перемогу🇺🇦
Моя родина дуже велика, адже це і мої прекрасні батьки ❤️Людмила Кучер та ❤️Микола Кучер, яких я обожнюю, бо саме завдяки ним я знаю, що таке справжня любов та турбота.
😍 Це і моя прекрасна родина волонтерів. 👍 Наш волонтерський гуманітарний штаб «ОФІС реформ Тетяни Кучер» – це звичайні люди нашої громади, які об’єднані однією ідеєю допомоги тим, хто опинився у вкрай складних умовах. 👌Ми безкорисливо, не шкодуючи власного часу та зусиль кожного дня піклуємося про інших людей, які через війну або вимушені покинути свої домівки, або взагалі втратили житло, а також про ті верстви населення, які і без того дуже вразливі, а, нині, тим паче.
🥰 Я вдячна долі, що ми разом, моя прекрасна дружня родина волонтерського гуманітарного штабу. 🫶Ви неймовірні і я не перестану захоплюватися Вами та завдячувати кожному.
🙏І звісно, я щиро вдячна нашій величезній родині мешканців Української ОТГ та представників інших громад та, навіть, інших країн, які нам дуже сильно допомогають у цей час боротьби. 🤝Дякую за Вашу щирість, чесність, відкритість та готовність підтримати нашу націю та нашу країну у цій боротьбі за свободу та незалежність. 💛💙Спільно до перемоги.

#творитидобролегко❤️

Тетяна Кучер

Leave a Reply