Fantasy in Cards, Таро

Добрий день☕😊 карта дня на 11.07 “Королева пентаклів”

 Прекрасна карта.  За фінансами це великі запаси та жорстка економія, адже “Королева” – жінка господиня, вона добра і дбайлива, яка завжди заможна та знає як заробити і як заощаджувати, про всі знижки вона теж обізнана.
Якщо випала ця карта, як казали за старих часів, “Велике частування”.  Тобто в найближчому майбутньому на вас чекає участь у застіллі швидше за все, з радісного приводу.

Карта дня:
Не слухайте нікого, не давайте сьогодні нікому маніпулювати вами.  Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше.  Адже ви знаєте, що добре вино визріває з роками.  Ось і не забувайте про свої довгострокові плани, і обробляйте свій виноградник терпляче і старанно, щоб він одного прекрасного дня дав багатий урожай.  Можливо, втім, що сьогодні ви зустрінетеся з доброю жінкою, яка має велике материнське серце, і ця зустріч відіграє певну роль у вашій долі.  Прислухайтеся до її порад.

Порада:
Запасіться терпінням та витримкою, щоб здійснити свої плани.

Застереження:
Не ставайте клопіткою і скупою.

Королева пентаклів у значенні:
Ділова жінка або багата спадкоємиця.  Молода дівчина.  Розумна.  Творча.  Освічена.  Самотня.  Скромна.  Добра.  Надійна.  Незаміжня.  На виданні.  Шукає нареченого.  Лінтяя поруч із собою не триматиме.  Вміє заробляти та зберігати матеріальні цінності.  Може поділитись.  Твердо стоїть на землі ногами.  Не вміє розкритись, заявити про себе.  Занижена самооцінка.  Гармонія між почуттями та розумом.  Емоційна зрілість.  Вагітність.  Материнський початок.  Родючість.  Серйозна робота.  Фінансове благополуччя.  Уважне ставлення до деталей.

На цій же карті ми бачимо, що Величава жінка з тихою гордістю тримає в руках диск. На її обличчі – радість, майже самозадоволення.

Подібно до Королеви Мечів, вона має сильну, незалежну впевненість.
Ви багато і добре попрацювали.

Завдяки вашим умінням та обережному витрачанню коштів ви наповнили життя фізичними задоволеннями та красою.

Ви дуже пишаєтесь своєю практичністю.
Люди, що оточують вас, насолоджуються плодами ваших праць.
І хоча ви й отримуєте від цього задоволення, результати праці інших, також приносять вам задоволення.

Стережіться зациклитися на кінцевих результатах і втратити у процесі творення радість.
Існує небезпека надто сильного занепокоєння щодо фінансів.

Бути обережним – розумно, але не зробіть ощадливість одержимістю.
І не приносьте в жертву на вівтар практичності та меркантильності своє духовне, творче та емоційне життя.

Leave a Reply