Fantasy in Cards, Таро

14 липня карта дня у нас – Колісниця

😃 Рух вперед на повну швидкість, дивіться обачніше, щоб не впасти на поворотах 😃, а то ви так швидко мчите.
Сьогодні у вас буде чудовий день, навіть трохи азарту всі справи зробити швидше, деякі захочуть поїхати у подорож чи переїхати із одного місця в інше.  Хтось вирішить з’їздити до коханої або просто на дачу. 

Якщо справи довго стояли і не рухалися, то 14.07 чудовий час для їхнього просування.  Добре також розпочинати нові справи.  Сьогодні у вас попередній етап життя закінчився, і тепер належить відкрити нову дорогу, керуючись лише розумом, а не почуттями, бо почуття оманливі. 

Колісниця може часто означати зміну соціального становища: хто був жебраком стане королем і навпаки іноді по колісниці може означати якусь таємницю, яку краще не знати хто зараз це читає (падаючому) бо її знання тягне незворотні зміни в житті.

У грошовому еквіваленті чекайте на прибуток.

Світле пророцтво:
перемога.
Швидкість і дія, рішучість, приборкання та об’єднання протилежних енергій, успіх, подорожі, впевненість, сила волі.

Контроль:

Ясна мета.  Рух.  Початок шляху до успіху.  Зосередженість.  Рішучість.  Наполегливість.  Відвага.  Сила волі.  Честолюбство.  Самоконтроль.  Товста захисна броня  Емоційна закритість.  Врівноваження внутрішнього конфлікту.  Подолання перешкод.  Майстерність.  Досягнення вершини.  Перемога.  Виняткова Влада.  Успіх у фінансових справах.  Транспорт.  Отримання прав водія.  Придбання автомобіля.  Успіх у подорожах.

Leave a Reply