ВІЙНА, Новини

‼️Дмитровичі попрощалися сьогодні із захисником України Олександром ПОРЕМСЬКИМ‼️

Про це розповіли на сторінці Козинська селищна рада.

🕯Сьогодні, 15 липня 2022 року, Козинська громада попрощалася з Героєм, який загинув, захищаючи незалежність, сувернітет та цілісність України – ПОРЕМСЬКИМ ОЛЕКСАНДРОМ СЕРГІЙОВИЧЕМ.

Зустріли тіло загиблого живим людським коридором, після чого громада провела воїна в останню путь на селищному цвинтарі, де відбулася жалоба.

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні для всіх вона одна… Війна. Вкотре наша Україна проливає кров за свою свободу… На полі битви – мужні та сильні воїни. Вони стоять на захисті рідної землі, своїх дітей, батьків, на захисті нашого світлого майбутнього. На жаль, Україна сьогодні втрачає цвіт нації…

До Козинської громади трагічна звістка прийшла вперше. 12 липня мешканець села Дмитровичі, боєць 2-ї зведеної роти Обухівського ТРО, Поремський Олександр, під час ворожого артилерійського обстрілу отримав осколкове поранення, несумісне з життям. Бійцю було лише 38 років (20 червня 1984 року народження). Він понад усе бажав миру Україні та найшвидшого повернення додому. У нього залишилося двоє діточок і дружина.

Олександра пам‘ятатимуть як небайдужу та мужню людину. Нині біль і смуток переповнюють серця жителів громади. Сумують всі, кому не байдужа доля нашої держави. Ми попрощалися із захисником, але будемо пам’ятати і шанувати його як справжнього Героя. Адже Олександр загинув, захищаючи волю і незалежність держави від посягання російської федерації, боронячи мир і спокій у наших домівках.

Козинська громада розділяє біль тяжкої втрати і висловлює співчуття родині загиблого.

🕯Світла пам’ять про Олександра Поремського, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, вічно житиме у серцях рідних та близьких, його друзів та побратимів, мешканців нашої громади. Слава та вічна пам’ять Герою!

🇺🇦Герої не вмирають…

Leave a Reply