Fantasy in Cards, Таро

Доброго ранку ☕😊 Сьогодні прекрасний день для воз’єднання з енергіями, коханими, грошима

На дні колоди ще туз пентаклей, отже це ще якийсь шанс, дадуть нам сьогодні.  Дивіться в обидві сторони і хапайте успіх за хвіст.  Сьогодні прекрасний день, так що з’єднаєтеся з новими енергіями.  Примирення.
День запам’ятається серцевими справами, де будуть присутні глибокі симпатії, любов, душевний контакт чи примирення.  Якщо є кохана людина, яка вже чоловік (дружина), то буде період, коли можна знову пережити ті перші стосунки та закоханість, які не зів’яли досі, а навіть зміцнилися.

Під впливом карти у людини проявиться здатність до дипломатії та чудові комунікабельні здібності.  На людину чекає досить злагоджена, плідна спільна праця, де будуть виявлені колективні зусилля.  Саме у команді вона зможе досягти неймовірних успіхів.
Двійка кубків: Порада картки
Не слід сподіватися лише на свої сили, потрібна підтримка з боку.  Коли є підтримка і шанс порадитися з будь-ким, то можна сподіватися на удачу.

Завдяки допомозі інших людей людина досягає багато чого, і в даний момент її цілеспрямованість і особистий досвід не такі важливі.  Краще хай буде більше друзів, аніж грошей.  Прислів’я: «Не май 100 рублів…» і до сьогодні залишається актуальною.  Не дивіться на світ через «рожеві окуляри», є ризик для успіху, професійної діяльності та стосунків.
Не ревнуйте до тих, кого любите, але дбайте про них.  Ніколи не ненавидьте тих, хто не любить Вас, але говоріть про них з доброзичливістю, навіть коли Вас не можуть бачити.

Детальніше саме про ваш день ви можете дізнатися тут.

Leave a Reply