Алевтина Шмагель, Депутати, Очима жінок

🧠Нижче буде багато тексту, який зрозуміють тільки люди з явно вираженими інтелектуальними здібностями та життєвими принципами, тобто мої виборці точно зрозуміють 😉

👉Рівень розвитку демократії України та кожного її громадянина визначається ступенем правової культури.

👉Правову культуру потрібно довести до того рівня, коли дотримання закону є нормою життя для всіх рівнозначно.

☝️В громаді ця культура залежить, перш за все, від влади, яку самі ж громадяни обирають добровільно для здійснення визначених функцій.

🫣В нашій громаді влада вже багато років користується тим, що наші громадяни погано орієнтуються в своїх правах та обов’язках, що часом виглядає як правовий нігілізм.

🔴 Сьогодні відбулось засідання нелегітимного виконкому, який вважається таким після того, як вступило в законну силу рішення суду.

ℹ️Детальніше в попередньому дописі ➡️ https://www.facebook.com/100032458734397/posts/711619869929964/?d=n

ℹ️Засідання виконкому ➡️ https://youtu.be/B9-BZ6F9hWY

💸Для всіх членів виконкому, які отримують зп в Українській міській раді все ок, адже вони не несуть жодної відповідальності за свої дії, не комунікують з громадою і завжди прикриваються «колективним волевиявлен-ням»…

🤷🏻‍♀️Вони є тимчасовими елементами, яким наплювати на якість життя в громаді – для них це просто робота, якої завтра може і не бути!
Так навіщо їм перейматись?

🔺Коли побачите черговий МАФ тощо – це саме про наслідки вищезазначеного! Адже це зона відповідальності виконкому!

🙈🙉🙊Жителі не можуть і не хочуть пам’ятати, хто як голосує і яку займає позицію! Як не пам’ятають жителі про попередню владу, яка тепер дорікає нинішній рівно тим самим, чим «славилась» сама у свій час!

♾️Це таке замкнене коло, яке влаштовує всіх, хто не здатен мислити ширше і усвідоми той факт, що звісно можна залишатись байдужими, допоки ці ж самі люди не порушать і ваші права…а вони порушать!

⚖️Недосхема уникнення виконання судового рішення – це про відео звернення горе-юриста міськради (нічого особистого, але мала змогу бачити його фаховість у суді та по документам), який намагається «заспокоїти» членів виконкому і начебто взяти на себе відповідальність за правові наслідки невиконання рішення суду!

Відео тут ➡️ https://fb.watch/eyga9_7XjL/

📥Якби сказане на відео мало б відношення до законності чи правди, то оприлюднені в коментарях рішення були б додані до матеріалів справи в судовому процесі і суд би надав їм відповідну правову оцінку!

🥴Оскільки представники міськради спотворюють норми закону для загалу та вважають, що «після скасування договору» додатки до нього ж все ще несуть юридичну силу, то що тут сказати!

🤡Депутати, які саме себе обіграли (нижче докладніше про це), ще 572 рази можуть внести зміни до СКЛАДУ виконкому, рішення про УТВОРЕННЯ якого визнано незаконним та скасовано судом!

Так чому ж мої колеги самі себе ж обіграли⁉️

Депутати Української міської ради приймають рішення про затвердження програм та їх фінансування ☝️

Депутати Української міської ради приймають рішення по земельним питанням (розширення меж, затверджують генплани, плани зонування, ДПТ і таке інше)☝️

А також інші рішення, які напряму впливають на рівень комфорту, безпеки та розвитку громади вцілому!

👏🧻Ну от наголосували колеги бездумно все, що не треба було, включаючи ТАКИЙ «ручний» виконком, їх використали, як туалетний папір…а тепер не з ними – депутатами, як єдиними обраними представниками громади, обговорюють генплани населених пунктів чи виконання програм, чи фінансові питання, а з виконкомом (див. порядок денний виконкому і співсталяйте з порядком денним сесій ради)!

Як воно, колеги⁉️

🙏🏻Пам’ятаєте, як з першої сесії наша фракція просила вас проводити обговорення питаннь у передбачений законом спосіб⁉️

Пам’ятаєте, коли я вам говорила про наслідки ваших же дій з трибуни⁉️

🙄Та навіть візьміть останню сесію, коли я вам пояснювала наслідки непідтримки питання по пільгам для ОСББ та кооперативів!

Кому ви гірше зробили⁉️
Звичайним людям…жителям🆘

‼️Резюмую: змінювати одну владу на іншу можна безкінечно, але це нічого ніколи не змінить в якісному плані для громади, допоки ступінь правової культури та інституту репутації в самій громаді залишається на рівні «з вівцями в отарі можна робити що завгодно!»

🪞Влада є рівнозначним відображенням суспільства, і робить влада рівно те, що це суспільство вважає допустимим щоб з ним робили!

Як зупинити це тут і зараз⁉️
Контролюйте своїх обранців – депутатів, перш за все, адже без їх голосів жодне ганебне рішення не пройде…

🔥Законність прийняття всіх рішень покладена на міського голову відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», адже саме міський голова підписує рішення як виконкому Української міської ради, так і Української міської ради (рішення сесій ради)! І саме міський голова має повідомляти депутатам та виконкому про всі процеси, які можуть вплинути на законність прийняття таких рішень! Але прикриватись колективними рішеннями дуже зручно, тож протизаконність – усталена практика в Українській міській раді…🔥

Алевтина Шмагель

Leave a Reply