Новини, Олена Білоус, Очима жінок

Виконком минув, а от чи відбувся – час покаже (+Відео)

Вчора, вперше за багато місяців була присутня на виконкомі УМР.

Виконком УМР від 28.07.2022 року

Плюси:

  1. Достатньо гарна якість трансляції.
  2. Сподобалися зауваження Сергія Рубана, щодо необхідності подання звітів комунальними підприємствами, і не тільки, застосовуючи при їх формуванні факторний аналіз.
  3. Вважаю доречною висловлену пропозицію від пана Рубана провести безкоштовний тренінг для керівників цих підприємств з метою навчити їх створювати нормальні звіти, а не відписки без прив’язки до показників за аналогічний період минулого року, або ж програми подавати у формі план – факт (що змінилося).

Мінуси:

  1. Погана якість звуку трансляції, коли задають питання члени виконкому з місця (немає мікрофону).
  2. Склалося враження, що засідання, – це діалог міського голови Олександра Туренко з членом виконкому Сергієм Рубаному. З усіх членів виконкому порушували хоча б якісь питання лише одноразово: староста Віра Харкова (по допомозі ВПО) та Алла Пояскова (по амброзії).

Не розумію, чому потрібно було на засіданні підіймати та обговорювати стільки часу питання “не компетентності” в поданні звітів, а також прогалини в менеджменті водоканалу. Склалося враження, ніби була організована публічна “порка керівника”. Для чого це відбувалося? Невже немає жодного іншого методу для стимулювання та роботи в нормальному руслі менеджменту даної комунальної компанії?

Доповідачі в стислій формі презентували свої звіти і це добре, адже засідання тривало не більше двох годин, що як на мене досить позитивний момент.

Серед важливих питань, що обговорювалися на засіданні:

  • Перш за все, питання підготовки міста до ОЗП 2022/2023 р.р. Було б, дійсно не погано, аби за два роки хоча б раз представники влади міста взяли активну участь у навчаннях разом з пожежниками та працівниками електростанції. (Минулого року, на жаль, представники міської влади навчання проігнорували).
  • Думаю, що не менш важливим стало обговорення питання – доцільності та необхідності підняття тарифів з 1 вересня 2022 року УВКП: з 19,32 до 21,11 грн за 1 м3 (водопостачання) та з 25,87 до 26,.. грн за 1 м3 (водовідведення).
  • Підіймалося, також питання доцільності проводити навчання очно. Міський голова висловився з цього приводу так, що він вважає, оскільки війна ще не закінчилася, напередодні даного засідання були “прильоти” по Вишгороду, а також з ряду інших причин, то на його думку доцільніше онлайн навчання…

Leave a Reply