Очима жінок, Тетяна Кучер

💛💙🤝Сьогодні увесь світ відзначає День дружби

і як ніколи таке заповітне слово «дружба» для мене цього року дорівнює ВСЕОСЯЖНІЙ ВДЯЧНОСТІ КОЖНОМУ З ВАС, мої друзі.
😍 Бо Ви по-справжньому неймовірні. Прогортаючи кожний допис з початку війни в нашій країні Ви легко переконаєтеся скільки добрих справ ми зробили спільно. Ми доведи не лише собі, а й усьому світу, що наша нація згуртована, сильна, жертовна та нездоланна.

😉 Переконана, що саме за таких жахливих часів кожен побачив людей, які Вас оточують інакше, бо відкрилася дійсна сутність, усі показали своє справжнє обличчя.

👉 Відносно моїх особистих вражень, то я пишаюся тим, що доля звела мене з прекрасними людьми – моєю неймовірною командою. 🫶Це справжні друзі, відносини з якими перевірені і радощами, і, на жаль, смутком. Ми кожного дня підтримуємо, турбуємося, піклуємося, дбаємо про всіх, хто цього потребує, але водночас і є підтримкою та надійною опорою один у одного.
🙏 Безмежно вдячна кожному, хто допомогає творити добро нашій команді, бо саме завдяки Вам, мої друзі ми, дійсно, творимо дива. Рада, що усі добрі справи відгукуються в душі тих, про кого попіклувалися позитив, радість та приємні емоції.
🙏 Дякую нашим міжнародним партнерам, бо Ви даєте можливість підтримувати як мешканців, так і наших захисників, які боронять наші землі від ворога🇺🇦
🙏 Завдяки кожному з Вас в мене є крила за спиною, бо я відчуваю щохвилини як Ви мене підтримуєте та надихаєте.
З Міжнародним днем дружби🥰

Тетяна Кучер

Leave a Reply