МИСТЕЦТВО, У сусідів, Цікаво

Іспанський фотограф Jordi Coy підтримав Україну

Іспанський фотограф Jordi Coy підтримав Україну ось таким фото, відтворивши знамените фото американців, які встановлюють прапор на японському острові Іодзіма. Цього разу прапор український, а фото зроблене біля міста Петрер (Валенсія, Іспанія). Автор назвав світлину “Alzando la [батько наш] bandera” (ісп. Підняття прапору) 📷🌕🇺🇦🤝🇪🇸

🌎 jordicoy_astrophoto:

⚡️Я впевнений, що ця фотографія нагадує (принаймні це був мій намір) фотографію, зроблену Джо Розенталем на японському острові Іводзіма в 1945 році і яка сьогодні є однією з найбільш знакових в історії.

⚡️Я дуже хотів створити свою власну версію, разом із Місяцем, який у нас був кілька днів тому і який через кілька годин був затемнений, з 4 людьми, які є моїми братами, замість 5 людей, які забирали Розенталя, і з прапором України як символ поточної війни в останні місяці.

⚡️Цією фотографією я хотів, окрім імітації того історичного моменту, віддати шану солдатам і мирним жителям, які борються за свою країну під час вторгнення, яке прокинуло весь світ.

Ідея «підняття прапора на Іводзімі».

⚡️Це сталося пару років тому після того, як зробив фото воно нагадало мені історичне, я подумав… чому б не зробити його своїм стилем?

⚡️За весь цей час я пропустив кілька тем, які можна було б прикріпити до цього зображення, але жодна не заповнила мене, поки не почалося вторгнення.

⚡️Минуло кілька місяців з того часу, але погана погода не допомогла мені зробити це до минулої неділі, коли я отримав його разом із моїми 4 братами, яких багато хто з вас уже знає (Тоні, Карі, Крихітний Гермі), які зробили чудову роботу як команда, деякі одягнені як солдати та інші цивільні особи, успішно підняли прапор на пагорбі біля підніжжя Ель-Сід, а Давід Каталан був поруч зі мною, записуючи та фотографуючи.

⚡️Щоб досягти цього результату, мені довелося зробити HDR, використовуючи 2 фотографії, щоб отримати деталі в темних областях, оскільки захід сонця був дуже темним через наявність хмар.

⚡️Як завжди, я сподіваюся, що вам це сподобається, і якщо так, я закликаю вас поділитися всіма можливими способами!!!

Всім привіт!

Іnstagram: Jordi Coy

Leave a Reply