Депутати, Очима жінок, Тетяна Ягодзинська

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ЦІН ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ

Сьогодні в приміщенні Української міської ради відбулось засідання постійної депутатської комісії з планування, бюджету, фінансів, цін та приватизації.

Згідно із запланованим порядком денним були розглянуті 18 питань.

Комісія була проінформована працівниками виконкому про стан виконання програм у І півріччі 2022 року, а саме:

✔️ «Програма нагородження Подяками», план 570,0 тис. грн., витрати 11,922 тис. грн. (у січні);

✔️ «Програма забезпечення членства в асоціаціях органів місцевого самоврядування», план 69,526 тис. грн., витрат немає;

✔️ «Програма розвитку співробітництва, партнерських відносин та позиціонування», план 200,0 тис. грн., витрат немає;

✔️ «Програма соціально-економічного та культурного розвитку», кошти не передбачені;

✔️ «Громадський бюджет», витрат немає;

✔️ «Програма співфінансування робіт з реконструкції та капітального ремонту», витрат немає;

✔️ «Програма співфінансування робіт з поточного ремонту під’їздів (секцій) багатоквартирних будинків», витрат немає;

✔️ «Сприяння створенню та діяльності ОСББ», план 494,7 тис. грн., витрати 167,118 тис. грн. (поточний ремонт газопроводу, експертне обстеження ліфтів);

✔️ «Пріоритетні природоохоронні заходи на 2022 рік», витрати 3 916,228 тис. грн., з них: на озеленення (ПП «Бриз Дніпра» 2 420,463 тис. грн.); збирання та вивезення відходів із прибережних смуг (ПП «Садиба» 212,509 тис. грн.); збирання та вивезення відходів із населених пунктів (ТОВ «Профпереробка» 1 283,255 тис. грн.);

✔️ «Програма розвитку благоустрою», план 42 599,108 тис. грн., витрати 6 970,971 тис. грн. (утримання та ремонт доріг, ремонт дитячих та спортивних майданчиків, прочищення зовнішніх мереж каналізації, постачання води до бюветів, тощо);

✔️ «Програма з підвищення ефективності управління майном комунальної власності», план 500,0 тис. грн., витрати 31,6 тис. грн. – виготовлення технічних паспортів на будівлі та споруди; в рамках цієї програми виготовлені паспорти на об’єкти нерухомості лікарні, що дало змогу зареєструвати речове право на них за територіальною громадою.

«Тимчасове Положення про резервний фонд бюджету Української міської територіальної громади у умовах воєнного стану», «Порядок списання безнадійної та простроченої дебіторської заборгованості з орендної плати за майно, що належить до комунальної власності Української міської територіальної громади» та «Затвердження Переліку другого типу об’єктів комунального майна Української міської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону», на думку комісії потребують додаткового вивчення та доопрацювання. Після отримання певних документів та інформації зазначені питання будуть розглянуті на наступному засіданні комісії.

Комісія погодила надання дозволу Українському водопровідно-каналізаційному підприємству передати в оренду нерухоме майно комунальної власності, яке не використовується підприємством.

Комісія погодила затвердження – Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Української міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (далі – КНП ЦПМСД) за другий квартал 2022 року з наростаючим підсумком з початку року, та Фінансового плану КНП ЦПМСД на 2023 рік. Комісія підтримала внесення змін до Фінансового плану КНП ЦПМСД на 2022 рік, які викликані умовами воєнного стану.

Комісія погодила передачу КП «ПОЖ» в господарське відання на поповнення статутного капіталу майно комунальної власності: 1) сміттєвоз з боковим навантаженням СБМ-304 (бункер не менше 21-22 м³) на шасі МАЗ-5340С2, 2017 р.в.; 2) трактор малогабаритний HUSQVARNA TC, 2017 р.в.; 3) трактор-газонокосарка Husqvarna 184Т, 2015 р.в.; 4) комунальна машина МКСМ-800 005715, 2005 р.в.; 5) машина спеціалізована МДКЗ-12 на базі МАЗ-5340 С2 євро 5 (комбінована), 2018 р.в.; 6) трактор LOVOL ТВ-504 з кабіною, 2018 р.в.; 7) лопата комунальна, 2018 р.в.; 8) щітка комунальна навісна ЩКН-1,5, 2018 р.в.; 9) сміттєвоз з боковим навантаженням на шасі МАЗ-5340.

Зазначене майно повернуте ПП «Бриз Дніпра» із оренди, пройде діагностику технічного стану, в разі потреби – буде виконаний ремонт.

Наявність цієї техніки та відповідного персоналу, нарешті, надасть можливість ПОЖ приймати участь в закупівлях щодо надання Українській громаді послуг із прибирання території. В разі укладання такого договору, кошти із місцевого бюджету будуть сплачуватись нашому комунальному підприємству, відповідно податки – до місцевого бюджету.

Про дату та час наступного засідання комісії повідомимо завчасно. Комісія відкрита до спілкування.

Тетяна Ягодзинська

Leave a Reply