Ольга Журавська-Товмач, Очима жінок

День міста, де я народилася майже завжди співпадав з днем мого народження

Тільки тепер, працюючи в місцевому самоврядуванні я зрозуміла, яка це важка, рутинна і не вдячна робота. Хорошого, на жаль, не помічають, а ось фантик у кущах – то вже бездіяльність влади. А неякісний ремонт дорожнього полотна з вини підрядника, який виграв тендер – то взагалі зрада.

Обухів змінився за останні роки і це беззаперечний факт. Можна любити чи не любити депутатів, мера, його заступників, спеціалістів та підрядників, але басейни, клумби, дороги, чистота – це все їх спільна заслуга. Заслуга тих, хто подає пропозиції, хто за них голосує, хто ставить задачі, їх виконує та контролює виконання. Бо ж насправді, за кожною копійкою стоїть цілий ланцюг людей і два томи папірців. Це все не зробилося саме по собі. Це процес. Уявіть собі дуже складний і відповідальний.

І що найдивніше, ніхто не скаже нікому з вище перелічених простого дякую, бо ж помічаємо тільки коли щось не так. І точно ніхто не привітає з днем міста свого окружного депутата, свою сусідку, яка працює в благоустрої чи економіці, сусіда, який відповідає за всю проектно-кошторисну документацію та родичку, яка щоранку підмітає вулиці і саджає квіти в клумбах.

Тільки зараз, я впевнено можу сказати, що ті ” хто нічого не робить і живе за наші податки” – це люди, які точно люблять свою роботу і роблять насправді багато, тільки результат роботи помічають одиниці, бо ж усе добре, а тому непомітно.

Зі святом, колеги. І одне слово для вас: ДЯКУЮ. Обухів тепер – це заслуга депутатів усіх каденцій, мерів, виконкому, комунальних підприємств, підрядних організацій, а іншими словами – усіх людей, які працюють в цій цілодобовій машині під назвою МІСЬКА РАДА.

Мирного неба тобі, Обухове🙏🏻і тільки позитивних змін для людей.

Нічого особистого, це просто констатація фактів. Недопрацювання і зауваження були, є і будуть. Бо люди – істоти не досконалі. Але, погодьтеся , іноді, не варто шукати голку в купі сіна, а просто поглянути, як красиво воно складене.

Фото старі, бо вже декілька років мене з Обуховом мало що пов‘язує💛💙

І відмітити всіх, на жаль, не можливо, бо коли почала тегати зрозуміла, яка це велика кількість людей🙈го

Ольга Журавська-Товмач

Leave a Reply