ВІЙНА, Очима жінок, Тетяна Кучер

Хочу висловити глибоку вдячність волонтерам

👏👏👏 Сьогодні в такі прекрасні свята як Різдво Пресвятої Богородиці та Міжнародний день миру хочу висловити глибоку вдячність волонтерам нашого штабу ОФІС реформ Тетяни Кучер. 🫶 Адже ці чарівні дівчата та сильні, мужні чоловіки щоденно присвячують свій час благодійності, піклуванню про тих, хто зараз опинився в складних умовах – багатодітні, пенсіонери, дітки, одинокі , малозабезпечені, ВПО, люди з інвалідністю, захисники. 👌 Ми не оминаємо своєю увагою жодного, завжди намагаємося зробити усе можливе і неможливе, щоб максимально сприяти у вирішенні всіх тих викликів, які стоять перед нами.
💪 Наші волонтери не покладаючи рук фасують, підбирають, складають, видають, прибирають, збирають речі, прасують, вантажать тощо🧺🚛🎒
☝️ А праця кожного з них майже цілодобова, адже після роботи в штабі вони до ночі вчать з дітками уроки, інші збираючи речі та допомагаючи людям разом з тим слухають лекції в університетах чи захищають практику, у нас допомагають цілими сім’ями, дітки змалечку і старші разом з батьками вже знають волонтерську роботу залюбки допомагаючи дорослим😚. Наші юні волонтери відкладають романтичне побачення, а вже одружені – романтичну вечерю з чоловіком аби зараз усі свої зусилля докласти для втілення головної мети – підтримка кожного, хто цього потребує😉.
🙏 Дяка Вам, мої любі за те, що Ви є, за те, що Ви неймовірні і Ви для мене моя невід’ємна часточка мого серця😍
#творитидобролегко❤️ і наша команда це доводить постійно.
🤝 Завтра знову незважаючи на холодну погоду ми будемо видавати продуктові набори в с. Трипілля для тих, хто там мешкає і цього дуже потребує і знову до пізнього вечора будемо робити звіти, обліки, рахувати залишки. 🥰 Але головне, що кожна зустріч з людьми дарує нам безмежне тепло та розуміння, що наша нація непереможна🇺🇦.
🤗 Всіх зі святами. Миру, злагоди, щастя та добра Вам та Вашим рідним

Leave a Reply