ВІЙНА, Олена Білоус, Очима жінок

Сьогодні наша громада попрощалася з людиною, яка не боялася…

відстоювати свої переконання не лише на словах, а й на полі бою!

Він відважно боронив нас з вами: спочатку – в АТО, а потім знову з початку 2022 року вирушив на фронт.

Буквально нещодавно повернувся після ротації на фронт, в саме пекло. Декілька днів тому, на жаль, Володимира Юхименка не стало. Він загинув в результаті артобстрілу в районі Б.

Після прощання сьогодні чомусь згадалося, як декілька років тому, напередодні державного свята я запитала у Володимира: “Що для вас означає День Конституції України?”.

Володимир ЮХИМЕНКО: «День Конституції України для мене, з одного боку – це звичайне свято, яке надає можливість відпочити додатковий день, а з іншого – уособлює нашу сучасну історію незалежності України.

Наша родина намагається завжди вiдзначати цей день, проте кожен раз по різному це відбувається. Іноді святкуємо родиною, іншого разу – зустрічаємося в колі друзів, а часом – знаходжуся на роботі. Я живу в Трипіллі. Часом знайомі запрошують сходити на офiцiйне святкування, однак не завжди вдається відвідати такі заходи. Якщо маю можливість, то звичайно їх відвідую.

З 1996 року до Конституції України багато разів вносили зміни є, також неймовірна кількість офiцiйних тлумачень до неї в Рiшеннях Конституційного Суду. Редакція Основного Закону від 1996 року, на мою думку та думку багатьох відомих людей сучасності та минулих днів (тих, які дійсно люблять свою державу та вболівають за її майбутнє) була правдивіша та одна з найдемократичніших у світі. Тому дуже хотілося б, щоб Конституція залишалася такою ж, якою вона була прийнята в 1996 році. Вона, дійсно захищала інтереси простих громадян. Наразі ж, можна сказати, що важливість її знецінюють і з кожним приходом нової влади з неï нещадно знущаються, підлаштовуючи під обставини та події. Я вважаю це неправильним.

Напередодні Дня Конституції України, перш за все, хотів би побажати, щоб всі наші можновладці та прості громадяни дотримувалися Конституції та Законів України! Дуже хотілося б, щоб виконувалися статті Конституції України, які гарантують громадянам: рiвнiсть конституційних прав і свобод перед законом, право на житло (безкоштовне житло для тих громадян, які потребують соціального захисту), безкоштовну освіту та медицину та iншi не менш важливi статтi».

Щиро дякую, Володимире за вашу мужність та відвагу.

Дякую, що Ви не побоялися вчергове стати на захист України та нас.

Не віриться, що вже ніколи не побачимося, не поспілкуємося на різні теми. Пишаюся нашим знайомством.

Кляті орки 🙁

Дуже співчуваю рідним та близьким Володимира.

Вічна Слава Герою!

Leave a Reply