ВІЙНА, Інна Новохатько, Очима жінок

За останні три дні на фронт було відправлено продуктів та сіток

1.Нашим трипільським хлопцям з 93 бригади Холодний Яр.

2.Дівчатам з 135 бат. тро.

3.Через волонтерку Мисяк В.Б. під Бахмут.

4. Братам військовим через їх батька в Лиман.
Маскувальні сітки, матраси, консервацію, їжу довготривалого зберігання, смаколики (печиво, фріпси, пастилу, імбирні пряники, цукати, пиріжки), тушонку, носки, труси, сало, смалець, чай, мед, ватяні штани, гвіздки. Спасибі людям хто передав нитки для в’язання, з них Головчук Надія та Плотка Ліда плетуть шкарпетки. Їжу довготривалого зберігання (мівіна, чай,супи,консерви, мішок муки на випічку, ящик тушонки, макарони) надав підприємець Тимченко Олег. Часник Торопова Катерина. Дівчата зробили капусту та повидло Гоголь Оксана та Антоненко Валентина. Сьогодні дали кошти на допомогу військовим: Крячко Надя 4000 грн, Бєлєй Рая 1000, Чигирин Люба 500, Сладка Таня 200, Деменюк Люда 1000.
Дуже велика потреба в сітках, як завжди залишається, долучайтеся до плетінння. Основи закупила Бичевська Світлана (2600грн.) на деякий час вистачить. Потрібний білий матеріал для сіток (простині, наволочки, підодіяльники хб вживане) на зимовий період.

Цей день був тяжким для нас усіх, бо ми провели в останню путь нашого героя Юхименка Володимира, який заплатив найвищу ціну за наше майбутнє. Ми і надалі будемо робити все можливе задля перемоги, задля того щоб жодна втрата не була марною.
…І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі…

Інна Новохатько

Leave a Reply