Алевтина Шмагель, БЛАГОУСТРІЙ, ВІЙНА, Депутати, ЕКОЛОГІЯ, Очима жінок

Голосувати в підтримку питань колаборантів означає здавати національні інтереси під час війни!

⛔️медведчуківське шобло з середини шантажує міські ради по всій країні своїми корупційними шкурними питаннями через своїх мародерів – депутатів та лояльних мерів, у той час, коли кращі люди країни боронять її від зовнішнього ворога

🆘Українська міська рада не виключення

😈В Українську міську раду компанія ТОВ «УІБК»Укржитлоінвест», пов’язана зі зрадником колаборантом медведчуком, завела свою кишенькову фракцію під брендом «Наш край», фракція складається з 3-х депутатів і звісно входить у провладну більшість!

☠️Директор ТОВ «УІБК»Укржитлоінвест» рубан сергій є членом виконкому Української міської ради, з ранку до вечора ходить по міській раді і роздає співробітникам апарату накази🙈
Чому міський голова дозволяє так юзати себе та міськраду…варіантів три:
1️⃣В долі і в темі
2️⃣Три слухняні голоси «за»
3️⃣Обидва варіанти

У ТОВ «УІБК»Укржитлоінвест» діючий до 2025 року договір оренди земельної ділянки лісу на правому березі р. Стугни – улюбленого місця відпочинку жителів та гостей міста Українка!

Чому ж саме під час війни забудовник – мародер вирішив піти ва-банк та продовжити строк дії договору оренди❓

1️⃣Бо на сьогодні забудовник має на 100% лояльну владу та свою кишенькову фракцію
2️⃣Бо увага громади та всієї країни максимально зосереджена на питаннях виживання та оборони
3️⃣Бо частина депутатського корпусу – політичні трупи, вони більше ніколи не будуть обрані, тому «купити неліквід» наразі можна максимально дешево
4️⃣Бо ті, хто фізично б не допустили такого голосування, зараз боронять нашу країну на передовій
5️⃣Бо компанія забудовника насправді дешева «пустишка» з мізерним статутним капіталом, без будівельної ліцензії, без персоналу, без техніки! ЄДИНИЙ КАПІТАЛ ТОВ «УІБК»Укржитлоінвест» це отримані в незаконний спосіб (зазначено в рішені суду) договори оренди земельних ділянок в нашому місті!
6️⃣Бо наші захисники повернуться додому з перемогою, жінки та діти повернуться в свої домівки і цінності матимуть однозначно виражену позицію – парк на Стугні, а це означатиме смерть (фігурально) корупціонерів – мародерів!

👉Голосувати в підтримку питань колаборантів означає здавати національні інтереси під час війни!

Що робити

🙅🏻‍♀️За жодних умов не підтримувати мародерських рішень, які нанесуть збитків громаді. Збитків не тільки в економічному плані, оскільки мова і про природні ресурси, і про стратегію розвитку громади (парк – це про розвиток!), і про репутацію!

🤦🏻‍♀️❌На сьогодні проекти рішеннь 22 сесії щодо питань ТОВ «УІБК»Укржитлоінвест» виписані так, що підтримуючи хоч питання «Про додаткову угоду…», хоч «Про створення парку…» мова виключно про матеріальний зиск для забудовника!

‼️У першому випадку ➡️ Про укладання додаткової угоди щодо зміни строку дії договору оренди ТОВ «Українська інвестиційна будівельна компанія «Укржитлоінвест» на земельні ділянки з кадастровими номерами 3223151000:01:029:0010, 3223151000:01:029:0011 площами 2,8489 та 0,1196 га відповідно, які знаходяться по вул. Будівельників м. Українка Обухівського району Київської області.

👉Якщо депутати підтримують таке рішення – це означатиме, що депутати подарували забудовнику можливість збільшити вартість компанії, яку забудовник або вигідно для себе продасть, або буде намагатися втюхати під проекти післявоєнної відбудови! Знову ж таки з вигодою для власної кишені!

‼️У другому випадку ➡️ «Про питання створення парку на правому березі р. Стугна»

👉Якщо депутати підтримують таке рішення, а суть криється в проекті рішення (див.скрін проекту рішення), то забудовник буде вимагати компенсації, в тому числі, в судовому порядку! І яку б суму (або аналогічну земельну ділянку) не вимагав забудовник, міськрада не буде захищати в суді інтереси громади, а банально розіграють «міжсобойчик»! Тобто, НЕЗАХИСТ інтересів громади принесе фігурантам або гроші, або земельні ділянки аналогічні за площею!

🤡😈Перед громадою розігрують партію win-win, яке б рішення не проголосували депутати і як би вони його потім не виправдовували, громада втратить значні ресурси!

☝️Варто пам’ятати, що за 2 роки закінчиться строк дії договору оренди земельної ділянки на Стугні і без жодної компенсації земельна ділянка буде повернута громаді!

🤜Українська міська рада має ПРАВО НЕ ПРОДОВЖУВАТИ СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ земельної ділянки та прийняти рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки найбільш прийнятного для створення паркової зони (відповідно до класифікатора)!

PS і скільки б бруду не виливали на мене забудовник і його провладні посіпаки, коли на Стугні буде парк, всім все стане зрозуміло 😉
Хто насправді боронив цінності, принципи та законність, а хто підпрацьовував «говорящей головой» забудовника – мародера!

Алевтина Шмагель

Leave a Reply