Депутати, Очима жінок, Тетяна Ягодзинська

22-га чергова сесія Української міської ради.
Що далі ❓❓❓

 10 листопада відбулася 22-га чергова сесія Української міської ради із, м’яко кажучи, резонансними питаннями порядку денного.

  Напередодні сесії я ділилася застереженнями щодо прийняття рішень, які стосувалися розпорядження майном (будівлі лікарні; земельні ділянки; родовища) та організації надання медичних послуг, і була права.

  Депутати у кількості, достатній для прийняття рішень, нажаль, проголосувала за проекти рішень, на мою думку, абсолютно шкідливі для нашого спільного майбутнього. 

Найбільше вразило, що процес прийняття рішень був, очевидно, режисований, а колеги-депутати, хтось не розуміючи суті питання, хтось свідомо, слухняно виконали чужу волю. Та все можна виправити. Наразі, так звана «більшість» у міського голови змінюється вже втретє.

Менше з тим. Констатую.
1)Бюджет під загрозою.
2)Прозорість та обґрунтованість використання нашого спільного майна – будівель лікарні, земельних ділянок, родовищ, тощо, під загрозою.
3)Інтереси окремих громадян – керівникам виконкому не цікаві.
4)Якщо думка депутата не збігається з думкою міського голови – думка цього депутата нікого не цікавить.
Кожну тезу готова захистити.

  Сьогодні ж нас небезпідставно турбує бюджет-2023☝️ 
  Враховуючи манери та традиції у міській раді, взявши до уваги побажання міського голови прийняти бюджет на позачерговій сесії, думаю, що вже прийнято рішення протягнути «більшістю» «СВІЙ БЮДЖЕТ»❗❓ , до звітування влади за 1,5 роки роботи.
  Друзі, в такому бюджеті місця для потреб громади не буде. Впевнена, супротив виконкому та «більшості» серед депутатів буде шалений, їм є що захищати - днями оприлюдню аналіз штатного розпису, зарплати та завантаженості персоналу виконкому. 

  Є ідея заборонити приймати депутатів на роботу у комунальні підприємства та виконком - такий депутат абсолютно залежний від волі міського голови💯

  Друзі, давайте порушимо традицію - не допустимо неналежного поводження із бюджетом-2023, замість того, щоб потім це виправляти.

  Що може зробити громада щоб запобігти прийняттю несправедливого бюджету ❓- кожен з нас, хто обирав цю владу, а головне, хто сплачує податки і фактично найняв на роботу цю владу, може і повинен (переконана ❗) звернутися до свого депутата, міського голови – безпосередньо, телефоном, у соцмережах, письмово, і вимагати прийняття справедливого бюджету, із дотриманням інтересів громади, дотриманням всіх вимог законодавства щодо обговорення та врахування інтересів всієї громади. 

Додаю інформацію про депутатів, закріплених за округами, телефони можна дізнатись в колл-центрі міської ради за
☎️ (097) 4692629; (04572) 7-44-44.
Обіцяю – я обов’язково повідомлю громаді всю інформацію про склад, порядок, дотримання процедури, інше, під час обговорення та прийняття бюджету.

  Переконана - владу слід не тільки обирати свідомо, її слід постійно контролювати та виправляти, якщо «занесло», звичайно у законний спосіб, з урахуванням поточної ситуації в країні.
  Бо, непокараність породжує вседозволеність.

Всі темні справи робляться у тиші. Якщо ми разом НЕ ПРОМОВЧИМО, зможемо захистити свої інтереси.

Відкрита до спілкування.

PS. На 16.11.2022 на 12 годину призначено засідання комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, роботи з молоддю, фізкультури та спорту в приміщенні лікарні. Вважаю ідею класною. Долучайтеся. Підтримайте депутатів, які піклуються про інтереси громади.

Тетяна Ягодзинська

Leave a Reply