Алевтина Шмагель, Депутати, Очима жінок

Вчора ввечері багато годин тривало засідання бюджетної комісії

Обговорили:

✅про необхідність виділення цільової субвенції з міського бюджету в державний бюджет на доставку та монтаж додатково трансформатору на ТЕС. Орієнтовна сума 10 млн.грн.
🔥Дуже термінове питання, яке вимагаємо винести на чергову сесію, вже у цей вівторок🔥
Мова про забезпечення нашої громади електроенергією у випадку надзвичайних ситуацій ☝️

✅про розробку проекту котельні, як альтернативного джерела опалення та гарячого водопостачання для нашого міста. Профільні спеціалісти мають зробити всі необхідні розрахунки для прийняття остаточного виваженого рішення.

✅про структуру ВК УМР.
Дискусія була жвавою🫣
Стосувалась і кількісного, і якісного складу виконкому.
Зазначу, що я підтримую гідну оплату праці в ОМС, проте, релевантну професіоналізму, покладеним обов’язкам та відповідальності.
Суб’єктивно для себе відмічаю, хто віддається справі на 101%, а хто «просиджує штани», адже з тих чи інших питань, звертаюсь до різних спеціалістів в рамках депутатської діяльності.
Свою пропозицію щодо скорочення структури оприлюдню незабаром.

✅заслухали окремих виконавців щодо реалізації цільових програм за 2022 рік.

✅внесла пропозицію про освітлення пішохідних переходів ліхтарями із сонячними панелями, адже за відсутності електроенергії – це зони підвищеної небезпеки! А ми не знаємо скільки ще місяців чи років триватиме «темрява»!
Дякую колегам, які підтримали пропозицію та відправили на опрацювання профільними спеціалістами. Питання не складне і реалізувати його можна достатньо швидко.

🔺що дуже розчаровує, так це байдужість більшості колег до бюджетних та всіх інших питань!
Так, вони прийдуть на сесію і мовчки потицяють в планшети «за», але як вони взагалі можуть сформувати об’єктивну думку по питанням порядку денного, якщо не приймають жодної участі у вивчені питань, не вносять пропозицій, не відвідують профільних комісій, окрім тих, членами яких вони є.
Хтось витрачає на здійснення депутатських повноважень багато годин на день, а хтось пару годин на місяць і то виключно щоб посидіти в кріслі на сесії з планшетом в руках 🥴
Все це не про місцеве самоврядування⛔️

Алевтина Шмагель

Leave a Reply