МИСТЕЦТВО, Новини, Цікаво

6 унікальних творців українського художнього мистецтва

Скільки митців, унікальних творів і геніальних картин має українське художнє мистецтво! Пізнаймо та популяризуємо разом?

🎨 Анатолій Криволапукраїнський живописець, майстер нефігуративного живопису та пейзажу. Один із найвідоміших і найдорожчих художників українського сучасного мистецтва.

🎨 Ілля Чичканепатажний український художник, чиї роботи виставлялися у Музеї сучасного мистецтва у Нью-Йорку. А також у галереях та музеях Європи, Південної та Північної Америки.

🎨 Оксана Масьхудожниця, урбаністка,та популяризаторка сучасного мистецтва. Окрім того, вона зробила із 15 тисяч розфарбованих вручну великодніх яєць та встановленим у Софійському соборі.

🎨 Катерина Білокурпольові та садові квіти, немов дзеркало чистої та ніжної української душі. Цей прояв отримав назву «наївного мистецтва», а сама Білокур ввійшла до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

🎨 Соня Делонефранцузька художниця та дизайнерка українського походження. Делоне була видатною представницею арт-деко, авангарду і разом із чоловіком Робером Делоне створила новий напрямок у живописі – «симультанізм».

🎨 Олександра Екстерхудожниця та яскрава представниця європейського кубізму та футуризму. А також українського авангарду і одна з засновниць стилю «р-деко».

Пізнаємо мистецтво разом та все буде Україна ✨

Viber Україна

Leave a Reply