У сусідів

Українці зможуть оформляти паспорти в Польщі

🔻 Громадяни України, які перебивають у Польщі, зможуть отримати у Варшаві ID-картку та/або закордонний паспорт. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

🔻 Із серпня у Варшаві запрацює центр українського державного підприємства «Документ». Українці вже зараз можуть подати заяви-анкети, звернувшись до мобільних пунктів — спеціально оснащених мікроавтобусів. Вони розташовані на місці майбутньої локації за адресою: Warszawa, al. Jerozolimskie 179, ТЦ Blue City.

🔻 Мобільні комплекси працюють з понеділка по суботу, з 10 до 19 години. Обслуговування відвідувачів здійснюється за попереднім записом в електронну чергу.

Термін виготовлення документів скоротиться вдвічі й становитиме до 20 днів.

🔻 «Громадяни України можуть оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон і навіть скористатися новою послугою із оформлення обох документів одночасно. Перелік документів для оформлення паспортних документів є стандартним — як і в тих “Паспортних сервісах”, які знаходяться в Україні», — зазначили в міністерстві.

Нова Польща

Leave a Reply