УПС, Цікаво

10 ЛЮДСЬКИХ ПОТРЕБ АБО ШЛЯХ ДО ДОСЯГНЕННЯ МРІЇ

Людська потреба 1: Їжа та Вода

Твоє тіло перманентно перебуває в режимі виживання, постійно відстежує та думає про їжу та воду: де і коли їх добути. Якщо ти не знаєш, коли в тебе буде наступний прийом їжі та води, то це стає твоєю першочерговою метою. Ти будеш витрачати весь свій час на їхні пошуки, і тобі не вдасться присвятити час чомусь ще.

Людська потреба 2: Одяг та Укриття

А що коли ти не знаєш, де сьогодні ночуватимеш? Чи зміг би ти реально сконцентруватися на читанні цієї книги? Однією з причин, чому ти відчуваєш спокій та читаєш цю книгу, є те, що ти знаєш, де ти сьогодні ночуватимеш і що ти маєш одяг. Без одягу ти навіть із дому вийти не можеш. А щоб отримати ці основні речі, ти концентруєшся на тому, щоб заробити на це гроші.

Людська потреба 3: Сон

Ти не можеш жити без сну. Деякі люди думають, що сон – це марна трата часу. Але твоєму організму він необхідний. Якщо ти не будеш достатньо відпочивати, то організм не зможе відновлюватися і функціонувати на оптимальному рівні. Зрештою, твоє тіло і мозок просто відключаться, ти можеш навіть померти.

АБРАХАМ МАСЛОУ

«ПОКИ ТИ НЕ ЗАДОВОЛьниШ потреби НАЙНИЖЧОГО РІВНЯ ТИ HE зможеш ПЕРЕЙТИ ДО ПОТРЕБ ВИЩОГО РІВНЯ».

Людська потреба 4: Любити та бути коханим

Нам усім потрібне кохання; це не питання вибору. Ти любиш, бо тобі це необхідно, а не тому, що ти цього хочеш. Твоє тіло та розум постійно намагаються встановлювати зв’язок з іншими через кохання. Щоб задовольнити цю потребу, тобі треба й віддавати. І приймати кохання.

Людська потреба 5: Обійми та дотики

Ці потреби виникають з твого народження. Насамперед лікар кладе дитину, що тільки-но народилася, в руки матері, тому що їй це необхідно. Якщо в тебе є дитина і в перший рік життя ти годуєш, одягаєш її, звертаєш на неї увагу, але не чіпаєш, то в неї можуть розвинутися серйозні розумові та фізичні проблеми. У деяких випадках дитина може померти. Дотик – єдиний вид почуттів, без якого дитина не може жити, оскільки обійми та дотики є ключем до виживання. Дослідження показали, що чим більше дітей обіймають, тим розумнішими, захищенішими і впевненішими вони стають. По науці тобі необхідні, як мінімум п’ять обіймів на день. Ти їх робиш?

Людська потреба 6: Визнання болю

Біль – це вісник, який потребує твоєї уваги. Якщо ти відчуваєш смуток, агресія, порожнечу, якщо ти загубився, то ти не визнаєш свій біль. Ти намагаєшся робити те, що робить більшість людей, і просто вдаєш, що його не існує. Як би ти не намагався забути про біль, біль ніколи не забуває про тебе. Твоє тіло зберігає весь біль та психологічні травми, які ти відчував протягом життя. Якщо ти не визнаєш і не випустиш цих почуттів, то не зможеш рухатися далі. Ти зациклишся на цих потребах, доки не зможеш їх задовольнити. Ти справляєшся зі своїм болем?

Людська потреба 7: Бути необхідним

У цьому полягає суть сім’ї чи спільноти. Сім’я побудована на тому почутті, що ти бажаний і потрібний і що ви сильніші разом, ніж поодинці. Якщо ти не відчуваєш, що потрібний комусь і що ніхто не хоче тебе, то насправді в тебе немає причини, щоб вставати вранці. Ти не можеш нічого досягти сам, а з правильною групою людей ти можеш досягти всього. Ти хочеш належати групі, яка каже: «Ми такі раді, що ти тут». І коли ти знайдеш групу, завдяки якій ти це відчуєш, тоді ти знайдеш свою артистичну родину.

Джон Леннон

МРІЯ, ПРО ЯКУ ТИ ДУМАЄШ на самоті ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЛИШЕ МРІЄЮ, А МРІЯ, ПРО ЯКУ ВИ ДУМАЄТЕ РАЗОМ, СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ.

Людська потреба 8: Надання значенню життю

Є чудова книга під назвою “Людина в пошуках сенсу Віктора Франка. У ній описується життя людини, яка намагається вижити в концтаборі під час Другої світової війни, тому що вона хотіла, щоб її життя мало значення. Коли в тебе є сенс і мета в житті, ти щоранку прокидаєшся з енергією, яку не можна зупинити. Якщо в тебе немає сенсу в житті, то ти безглуздо швендяєш без мети. Ти постійно питаєш: «Чому я тут?» Ми всі хочемо знати, що в житті є сенс. Чим важливіше твоє життя, тим щасливішим ти станеш.

Людська потреба 9: Оптимізм

Ми всі народжені з бажанням бути щасливими. Оптиміст бачить можливості і знаходить надію навіть у найважчі часи. Ти не можеш жити без надії; завдяки їй ти живеш. Надія дозволяє тобі вірити, що все можливо. Ми по натурі своїй тягнемося до позитивних, оптимістичних людей, повних надій. У мріях немає нічого особливого, особливе заключається в людині, яка бачить красу і можливості у своїх мріях.

Людська потреба 10: Любов і довіра до себе

Коли ти любиш і довіряєш собі, ти встановлюєш зв’язок зі своїми інстинктами і слідуєш поклику серця. Запам’ятай, твоє серце не зб’є тебе зі шляху, а інстинкти допоможуть знайти щастя. Ти маєш навчитися любити себе та цінувати все, що ти можеш запропонувати. Через кохання ти працюєш над собою. Коли ти любиш і довіряєш собі, ти об’єднуєшся з найкращою частиною себе. Коли ти навчишся вірити собі, ти дізнаєшся, як треба жити.

МРІЯ:

Зрозумій, що ці 10 людських потреб постійно працюють, щоб задовольняти себе. Тільки коли ти задовольниш їх, зможеш сфокусувати свою енергію та силу на своїй мрії.

“Секрети акторської майстерності в Голівуді”, Бернард Гіллер

Leave a Reply