Блоги, Дмитро Жидікін

Дегустація екзотичних плодів з тропічного саду українського виробництва (+ВІДЕО)

#Теплиця #Фрукти #Банан

Дмитро цікаво та пізнавально розповідає про тропічний сад, який існує на теренах України (про маракую, дерево сад, плоди інжиру (до 60 грамів), банани карлик та суперкарлик, мандарини, лимон Мейра, лимон крупноплідний (630-650 грамів), ананаси рожевий та Каєна, плоди папаї (від 330-600 грамів). А також провів неперевершену дегустацію екзотичних тропічних рослин.

В відео показані тропічні рослини, які ростуть цілий рік як в горщиках так і в грунті.

Можна дізнатися наскільки достигають плоди та нюанси вирощування деяких рослин у відкритому грунті. Також дивує швидкість росту деяких рослин та наявність плодів вже через чотири місяці.

У відео можна побачити, що горщик з екзотичною рослинкою може стояти на підвіконні та невдовзі буде давати смачні та корисні фрукти.

Окрема увага приділяється бананам, які можна вирощувати навіть у квартирі. Якщо ви обмежені в площі, а є бажання мати декілька різних фруктів, оригінальним рішенням є дерево-сад, який можна побачити у відео. Огляд теплиці ділиться на три частини.

Перша частина: городні культури, які допомагають нашим ЗСУ отримувати корисні вітаміни (помідори, огірки).

Друга частина: тропічні рослини – вже звичні нам лимони, банани, апельсини, та екзотичні – маракуйя, папая, кумкват та інжир.

Третя частина: дегустація зірваних плодів та коментарі, щодо смакових вражень.

Leave a Reply