МЕДИЦИНА, Новини

ЛІКОТЬ СТІЛЬНИКОВОГО ТЕЛЕФОНУ 💪📱📲

Цікава та потрібна інформація від психіатра вищої категорії, нарколога, невролога Євгена Скрипника.

☝️Коли ми тримаємо телефон, довго розмовляємо по телефону або лежачи в ліжку, коли порушуємо гігієну сну відчуваємо оніміння, затерпання лівої руки, кисті рук, мизинця, безіменного пальця, відчуття повзання мурахів та тягнучий неприємний біль в самому лікті!
☝️До речі може бути коли ми лягаємо спати на бік, а під голову кладемо долонь руки і рука буде всю ніч зігнута в ліктьову суглобі, може також при тривалій їзді за кермом (кладемо лікоть на двері автомобіля), лікоть також буде зігнутий!
☝️В результаті може розвинутися синдром кубітального каналу.
☝️А різновид синдрому кубітального каналу- ЛІКОТЬ СТІЛЬНИКОВОГО ТЕЛЕФОНУ! .
☝️Проблема виникає через те, що — ліктьовий нерв при згинанні напружуються, прижимається в ліктьовому суглобі до ліктьової кістки, там він йде через кубітальний канал (майже на поверхні кістки).
☝️Пам’ятаєте коли ви вдаряєтесь ліктем і у вас виникає пронизуючий, неприємний біль?
☝️💪Це ліктьовий нерв!
☝️Зігнута тривалий час рука призводить до натягування нерву і порушення його кровопостачання.
☝️Виникає його травматизація, порушення мієлінової оболонки і в подальшому якщо тривало розмовляти по телефону, тримати його в руках лежачи може бути атрофія м’язів верхньої кінцівки!
☝️Якщо ці симптоми довгий час не проходять, то ПОТРІБНО звернутися до невролога і звичайно ж якщо періодично, то намагатися користуватися бездротовою гарнітурою, фізично працювати, робити перерви за роботою, спорт!

Leave a Reply