Блоги, Максим Віннік

Друзі, та всі, хто це читає!

Для себе не прошу вас, бо визнаю і розумію, що є люди в нашому підрозділі, для яких це буде більш важливо, а отже і для мене особисто це буде набагато корисніше!
Цей пост, про збір коштів, виклав на своїй сторінці Сергій Браніш (Булат)! Він кулеметник з РПК, але завдяки своїм талантам Булат назбирав навколо себе ще й кулемет Дегтярова та чешський ПКМ. Взагалі, Булат, як то кажуть, людина-оркестр!, і він настільки зрісся з військовою справою, що може годинами її втілювати в життя і ще й нас, новачків повчати! Це найенергономічний воїн, якого я бачив… після того, як я побачив Булата в дії, то наочно зрозумів фразу інструкторів: «щоб ви і ваші частини тіла були продовженням зброї!»
Отже, люди, вкладаючи свої кровні в Булата, ви не допомагаєте не тільки мені і моєму підрозділу – ви безумовно пришвидшуєте нашу спільну Перемогу!

Булат

Окрім усього, на війні дуже важливо побачити ворога першим. Слідкувати за його переміщенням, підпустили поближче , не видаючи своєї позиції.
Вдень це більш-менш неважко, але вночі майже неможливо. Велику роль також відіграють погодні умови – дощ, сніг, пил та інше.
Саме тому я вирішив придбати собі дуже крутий девайс – тепловізорний приціл, але як би там не було – без вашої допомоги це майже неможливо. Левову частку я покриваю зі своєї військової зарплати, але прошу і вас долучитися до цієї купівлі.
Отже, відкриваю збір коштів на AGM Varmint LRF TS35-640, ціна питання якого – трохи більша за 200 тис. грн. Кожен ваш донат дозволить зменшити популяцію русні на теренах нашої незалежної України.
Номер картки, оформленої на моє ім’я: 5169360020506311

Максим Віннік

Leave a Reply