Блоги, Віталій Дерлеменко

Березові віники (Заготівля віників для лазні). Заготівля ліктрав)

Береза ​​унікальна за складом. Низка наукових досліджень підтверджує буквально стерильну чистоту повітря в гаях. Таке відзначається в операційних, де стерильність утворюється у вигляді спеціальних приладів. Листя з очищенням повітря справляється якісніше техніки. Листя містить природні антисептики. Ефірні олії, що входять до складу березового віника, знезаражують. Ту ж функцію виконують дубильні речовини. Після масажу рани швидше гояться. Дрібні подряпини зникають за добу. Березовий збір пом’якшує дерму, очищує її. Він бореться зі шкірними захворюваннями – акне, висипами, гіперпігментацією, дозволяють забути про лупу.

У лазні березовий віник краще за дубовий справляється з дихальними проблемами. Ефірні олії, що містяться в березовому листі, допомагають роботі бронхів. В них часто накопичується мокрота, що заважає стабільній вентиляції легеневої системи. Вивести її допомагають регулярне відвідування лазні з березовим віником.

Березовий віник краще за дубовий допомагає впоратися з симптомами захворювань суглобів. Масаж позбавляє напруги в м’язах. Спортсмени після важких тренувань вибирають розслаблюючі властивості віника.

Використання цього збору не рекомендується астматикам. Бронхіальне захворювання викликається тяжкою формою алергії. Слід мінімізувати відвідування парної з використанням віника з берези. Ефірні олії, які у структурі березового віника, посилюють стан хворого.

Віталій Дерлеменко

Leave a Reply