БЛАГОУСТРІЙ

Чому в Українці у неділю майже не було ярмарки? (+Відео)

“Щирий, мабуть, від самого серця «подарунок» зробила, на Вербну неділю мешканцям міста Українка, київське ПП «Пегас Транс». Ця компанія що-вихідних організовувала ярмарку на приринковій території”, – повідомили на сторінці Трипільський край.

І сьогодні (прим.- 24.04.2016р.), далі йшлося в повідомленні, із самого ранку, десятки жителів міста звично прийшли на місце ярмарку із метою скупитися перед святами. Але, на їх превеликий подив, ні м’яса, ні молочних продуктів на ярмарку не було. Так, були курячі м’ясо і яйця, і ковбаси, і овочі з фруктами, але все одно багато покупців були розчаровані. Виявляється, що представники компанії «Пегас Транс» особисто обдзвонили всіх продавців, які раніше приїзджали до нас на ярмарок (в тому числі і продаців м’яса та молочки) та повідомили їм, що сьогодні торгівлі не буде.

“Бо їм представники місцевої Самооборони забороняють збирати, додаткові від офіційного ринкового платежу в 25 грн, гроші із продавців. Таке ставлення до себе обурило присутніх мешканців міста, серед яких переважали люди похилого віку. Вони вже встигли звикнути до свіжих, якісних і дешевших продуктів фермерів. Присутні вимагали від організаторів не вводити в оману продавців і не заважати їм торгувати, а мешканцям Українки – купувати у них продукти. Але замість цього організатори ярмарку поставили палатку із фотографією мера Українки Козирєва та почали збирати підписи проти представників місцевої Самооборони…”

Ольга Нос Дивні люди, цей Пегас Транс.Спочатку самі попросили підприємців не їхати торгувати, а потім роблять ПР акцію зі збору підписів, що, ніби хтось інший забороняє на ярмарок продукти возити. І ще мені цікаво – чи дійсно ця заява буде відправлена у антикорупційне бюро. Бо щось мені здається, що корупцію вони бачать не там Смайлик «smile». І що їм – зовсім не потрібно, щоб такі підписні листи потрапили до АБ. Слідкуємо за розвитком подій.

13015400_961118470675467_227061463380426549_n

Як з’ясувалося із відповіді представника «Пегас Транс» на питання Трипільський край,

“…ця компанія отримала право організовувати ярмарку «на прохання» міської ради. І вибір цієї компанії, чомусь, був без конкурсу, тобто на безальтернативній основі. Тут питання вже до Української міської ради. Невже не можна знайти відповідального організатора ярмарку не з Києва, а з нашого міста, чи хоча би району? Щоб ця компанія враховувала наші потреби і турбуватися, перш за все, інтересами мешканців міста, а не лише своїм заробітком? Адже, зі слів представника київської компанії «Пегас Транс» компанії – всі кошти (а це 75 грн в день із кожного продавця на ярмарку) йде лише на зарплати їх співробітникам та на бензин. На благоустрій території ярмарку, грошей вже не залишається. Коментарі, мабуть, зайві…
Далі, пряма мова учасників вранішніх подій…”

Доречі по Мінюсту ПП “Пегас Транс” , за словами фахівців, немає оформлених усіх необхідних КВЕДів, тобто дозволів працювати в межах правового поля.

Вадим Ковтун Странные люди, эти депутаты. Собрались лишить бизнеса посредническую контору, а потом устраивают истерику, когда эта контора решилась защитить свой бизнес.
Я так думаю, первоочередная задача депутатов – защищать интересы жителей Украинки. Но по факту их действия привели к противоположному эффекту. Они стали защищать интересы фермеров, а в результате жители остались на Пасху без дешевого мяса.
Хотите убрать фирму-посредника – сами наработайте клиентскую базу среди фермеров, а потом уже убирайте прокладку.
Другой вопрос – кто возьмет на себя функции администратора на ярмарке? Администрация рынка? Нет возражений. Только как бы вскоре места на этой ярмарке не заняли сегодняшние торговцы с рынка. А это конец дешевому мясу и самой идее ярмарки производителей с/х продукции.
Думать сначала надо, а не решать с кондачка.

Александр Михалёв всі кошти (а це 75 грн в день із кожного продавця на ярмарку) йде лише на зарплати їх співробітникам та на бензин.))) –

 
Влад Рокет Местные перекупщики + доблестные депутаты своего добились. Как они только не старались под разными предлогами разогнать ярмарку, скандалили, выгоняли на тополиную алею, цеплялись до документов и наконец решили разрушить уже налаженный механизм – устранив организаторов. 75 грн. с продавца – это ничто по сравнению с тем качеством, выбором и количеством свежей продукции которая была на ярмарке…(

РЕГУЛЯТОРНИЙ АКТ «ПРО ПОГОДЖЕННЯ СТАВОК ПОСЛУГ КП «МІСЬКИЙ РИНОК М. УКРАЇНКА»

ЯРМАРКУ БУТИ! (З проханням прокоментувати ситуацію представники ЗМІ (Дніпровський Проспект) звернулися до заступника міського голови, юриста за фахом Галини Ніколаєвої)

З ІСТОРІЇ ПИТАННЯ:

17 квітня 2016 року:

#Рекет повертається? Хто бере незаконний збір із торговців на приринковій території у м.Українка?”, – повідомили в Трипільський край. 
Далі йшлося в повідомленні, що ще минулого літа довелося бути очевидцем неприємної ситуації, коли молода дівчинка, у супроводі двох представників “Грози” (чи я вона там зараз називається), наполегливо розмовляли із підприємцем – мешканцем м.Українка. Він тоді, планував торгувати кавунами напроти башти – на території біля старого переїзду через ж\д. Представники влади (якими вони тоді мені здалися) хотіли, щоб підприємець ще додатково платив їм якість кошти. Підприємець відмовлявся, мотивуючи, що всі необхідні платежі він вже зробив. Але, заплатити йому тоді, все таки прийшлося.
Тепер головне! Виявляється, що ці додаткові 75 грн, із кожного підприємця-продавця на приринковій территорії біля башти, збираються не у бюджет міста Українка, а просто на рахунок якоїсь приватної компанії. Добре, що до цієї ситуації небайдужими виявилися Andrii Melnykov та Лариса Луценко, які привернули до цієї ганебної ситуації увагу правоохоронних органів, та місцеву громадськість. Також, дякуємо Evgeniy Tsyapenko, який заради цього репортажу пропустив своє місце у черзі за продуктами…

Думка депутата від Радикальної партії Олега Ляшка, Лариси Луценко стосовно ярмарки – висловлена 10 квітня 2016р.

31 грудня 2015 року думка депутата від політичної партії “Сила Людей”, Максим Віннік.

12 грудня 2015р. автор відео: Егор Невзоров

6 грудня 2015р. публікація про страсті навколо ярмарки

6 липня 2015р. ярмарка знову поблизу ринку.

12 лютого 2015 р. На тополиній алеї ярмарка чи виїзна торгівля?

Leave a Reply